Інгредієнти:
- 500 мл кефіру 2,5-3,2% жирності
- 1 яйце
- 0,5 ч.л. солі
- 1 ст. цукру
- 1 пачка ванільного цукру
- 350-400 гр борошна
- 0,5 ч.л. соди
- 150 гр олії
Приготування
1.В глибоку миску переливаємо теплий кефір, це дуже важливо. Додаємо яйце і 0,5 чайної ложки солі, 1 ст.л. цукру, ванільний цукор, і все віночком перемішуємо.
2. Частинами просіюємо борошно в рідину, тісто має бути досить густе. Все віночком перемішуємо. Тісто повинно ледве стикати з ложки. Тісто не повинно бути рідким, якщо ви хочете пишні оладки.
3.В тісто додаємо 0,5 ч.л. соди і просіємо через сито. Все перемішуємо і більше не мішаємо тісто.
4.В розігріту сковорідку MAGIO MG-1173, додаємо олію і викладаємо по 1 ст.л. тістечка, обсмажуємо з двох сторін до золотистого кольору. Оладки виходять дуже пишними та смачними!
Приємного апетиту! З любов'ю Компанія Євротехніка!