Відгуки

Альона
About Eurotechnika

“ Купувала вафельницю "венські вафлі" SB-0101,дуже задоволена.За 5 хвилин приготувала 4 вафлі,смачно-смачно.До неї є рецепт солоденьких вафель,а я ще готовлю вафлі солоні з кабачка,з сиру,дуже багато рецептів в інтернеті !Рекомендую!!

Альона
About Eurotechnika

“ Подарували мені Термопот ТМ Magio 965,користуюсь їм 3 роки,зручно, особливо в холодну пору року,і коли немає світла і є маленькі діточки. Об'єм 3,9 л, зручно дуже, коли є підтримування температури ,де ти можешь задати 60/85/98 С.Три способи подачі води,як вручну так і автоматично.Вода тримає свою температуру без світла від 4 до 6 годин.Підходить,як для дитячої кашки,так і для чайочку.Купляйте,не пошкодуєте.

Таня
About Eurotechnika

“ Как для недорого блендера очень неплохая модель. Стильный, удобный, прорезиненная рукоятка, большая чаша для погружной насадки, понятное использование. Не придраться ни к чему за такую цену и внешний вид. Нравиться мне цена за блендер отличная, качественно упакован, гарантия, несколько насадок, удобное расположение кнопок, материал покрытия. Хотелось подлиннее шнур.

Альона
About Eurotechnika

“ Добрий день! Євротехніка, ви круті!Вдячна вам за якість вашої продукції ТМ MAGIO!Не можу натішитися, купила Сендвічницю MG 364,для шаурми,класна штука)))Роблю по-людському тепер своїм рідним шаурми,нічого не витікає,не здавлюється, завдяки ії регулюванні висоти.

Альона
Повільноварка SB-431

“ Повільноварка чудова, як для правильного харчування,так і для приготування домашньої,дикої птиці.Готувала качку, кролика, таке м'ягке,смачне м'яско!Страва виходить корисна,завдяки низької температури приготування.Кому потрібно здорове харчування,рекомендую.)

Галя
М’ясорубка MG-262

“ Користуюсь м'ясорубкою близько року і дуже задоволена. Займає досить мало місця на кухні. Часто на ній кручу м'ясо на пельмені, мої дуже люблять. Що хочу сказати - із жилами справляється без проблем на ура. Також роблю домашні закуски, консервування і т.д. за допомогою додаткових насадок, які йдуть у комплекті. Я вважаю, що це найкраща м'ясорубка за свої гроші, одним слово рекомендую!

Альона
Електрочайник MG-494

“ Купувала подрузі на День Народження ,цей чудовий чайник!!!Дуже корисний в приготуванні чаїв з трав, а також глінтвейну))).Рекомендую)

Оля
About Eurotechnika

“ Дуже чудовий помічник в вашому домі Пилосос MAGIO МG-903,купила собі аж ДВА))Класно прибирає шерсть собаки, волосся,крихти від печива,пісок,а також завдяки Насадці турбо-щітка з LED підсвічуванням можно прибирати і в темряві,так даже зручніше,краще видно весь пил. Безперервно пилососиш на 2 швидкості 35-40 хвилин,заряджається 2,5 години.Дівчата,РЕКОМЕНДУЮ!  

Альона
About Eurotechnika

“ Мрія моя,фен MG-168-це одне задоволення,користуватись таким красунчиком,який має прохолодне,тепле та горяче повітря,тихий в роботі.А найголовніше волосся після фена блискуче,гладке,здорове!Дівчата,замовляйте,не чекайте кращого)

Кароліна
Льодогенератор MG-991 + ЩИПЦІ ДЛЯ ЛЬОДУ в подарунок

“ Купувала льодогенератор,чудовий!Роблю дітям лімонад-Мохіто з льодом,вони в захваті,дуже цікаво лопаткою набирати багато льоду і добавляти в напій)Дякую Вам,за такий гаджет)))і мамі шампанське прохолодне дуже смачно )))

Гуцулка Ксеня
Льодогенератор MG-991 + ЩИПЦІ ДЛЯ ЛЬОДУ в подарунок

“ Добрий ранок. Дуже задоволена цим Льодогенератором)) мої коктейлі прохолодні, а своїх дітлахів балую компотиками прохолодними!) Але більш за всіх задоволений чоловік) наробив собі льоду, кинув в сумку-холодильник і на рибалку єдиний їде з прохолодним пивом) мужики заздрять, а я задоволена за свою родину!) Щастя в дрібницях, чекайте замовлень, бо товариші по рибалці скоро Вам будуть телефонувати))) Таки даремно мене чоловік сварив, що сиджу в Тік-Тоці і Інстаграмі)) Знайшла ж собі задоволення!

Антон
Льодогенератор MG-991 + ЩИПЦІ ДЛЯ ЛЬОДУ в подарунок

“ Купував цей льодогенератор, саме те що потрібно для вечірки у спекотну погоду, всі друзі в захваті. Дякую!

Залишити відгук

Залишіть відгук про роботу нашого магазину